Airfel Kombi basınç 3 bar a Yükselmesi ve Basınç düşme Sorunu

Airfel Kombi neden su akıtır?. Airfel kombi su basıncı sürekli neden düşer. Airfel Kombi çalışırken basınç 3 bara kadar düşüyor durduğu zamanda basınç neden düşer.? Tüm bu sorular için bu makalemizde size faydalı olmaya çalışacağız Siz kombi basıncını su basıncını 1,5 bara ayarlamanıza rağmen basınç petekleri çalıştırdığınız zaman 2 2,5 işlere kadar çıkıyor ise kombi basınç tankı havası bitmiş demektir.
Kombi basıncı çok yüksek olduğu zaman 3 Bar emniyet ventili devreye girerek kombi tesisattaki suyu tahliye eder.Tesisattaki su bitince basınç sıfıra düşer ve su doldurmak zorunda kalırsınız
Bu tarz sorunları gidermek için mutlaka her yıl kombi bakımı yaptırınız ve kombi basınç tankı hava basıncı ından Emin olunuz.

İzmir Airfel servisi ombi su sorunlarını en kısa sürede gidererek kombinizin İlk günkü sağlığına gelmesi için gerekli detaylı bakımı yapmaktadır servisimiz tarafından kombi basınç tankına hava basılır.
Kombi filtre temizliği ve bakımı iç temizlikleri ile beraber yapılır oring bağlantı contaları kontrol ederiz.
Airfel Kombi yanma odası ateşleme elektrotları ana eşanjör ve plaka eşanjör temizlikleri fan motoru temizliği basınç tankı havası oda termostatı ayarları temizlikleri yapılmaktadır. 

İzmir Airfel servisi teknik destek için izmir servis telefonu 0 536 574 74 12 telefonu arayarak iletişime geçiniz.

Yorum Gönder

Teşekkürler Yorumunuz Alınmıştır En kısa Sürede Kontrol Edilecektir.

Daha yeni Daha eski